PAIEŠKA:     
 
logo
 
Kontaktai

UAB „Druskininkų vandenys“
M.K.Čiurlionio 115, LT-66161 Druskininkai

Juridinio asmens kodas 301500997

PVM mokėtojo kodas 100003688011


Tel.: 8 313 52415
Faks.: 8 313 51251

El. paštas : info@drusvand.lt

Dispečerinė
Tel.: 8 313 53305; 8 612 70812 

Dėl nuotekų išvežimo galima kreiptis:
       - UAB "Druskininkų vandenys" tel.5-37-53
       - UAB "Druskininkų komunalinis ūkis" tel.5-10-28
       -D.Kantaravičius tel.8-609-00540

Darbo laikas:
I - IV 8:00 - 17:00; V 8:00 - 16:00;
Pietų pertrauka:
12:00 - 13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DARBUOTOJŲ SĄRAŠAS

 

VISĄ PARĄ BUDI:

Dispečerinė

8 313 53305

Mob.telefonas 8 612 70812

Vandenvalos įrenginių operatorius

Mob. telefonas 8 615 65173

PERSONALAS

Pareigos

Vardas, pavardė

Telefono numeris

Elektroninis paštas

ADMINISTRACIJA

Direktorius

Vidas Jakimavičius

8 31352415

v.jakimavičius@drusvand.lt

Direktoriaus pavaduotojas

Alvydas Valenta

8 31352916

a.valenta@drusvand.lt

Direktoriaus pavaduotojas investiciniams projektams

Tadeušas Miškinis

8 31353306

tadas.miskinis56@gmail.com

Administratorė

Vilma Melvidienė

8 31352415

info@drusvand.lt

Vvr. finansininkė

Aldona Radiukevičienė

8 31351251

finansai@drusvand.lt

Buhalterė

Ona Gerasimavičienė

8 31353753

onute@drusvand.lt

Buhalterė  - ekonomistė

Danutė Tuinylienė

8 31353753

d.tuinyliene@gmail.com

Buhalterė-kasininkė

Elvyra Volungevičienė

8 313 53753

elvyra@drusvand.lt

PADALINIŲ VADOVAI

Pardavimų tarnybos inžinierė

Birutė Bitinienė

8 313 51130

birute@drusvand.lt

Vandentiekio ūkio inžinierius

Ramūnas Cerebiejus

8 313 51248

r.cerebiejus@drusvand.lt

Nuotekų ūkio inžinierius

Gintautas Ambrasas

8 313 51248

g.ambrasas@drusvand.lt

Inžinierius-technologas

Mindaugas Naujalis

8 313 51743

mindaugas@drusvand.lt

Energetinio ūkio inžinierius

Povilas Sakalauskas

8 313 51736

antanas.damulevicius@gmail.com

Pagalbinio ūkio inžinierius

Vytas Krivonis

8 313 51322

vytas.krivonis@gmail.com

Laboratorijos inžinierė

Vida Garbulienė

8 313 51093

chemine@drusvand.lt

 
Sprendimas: LITS, TVS: JustPageIT.