Darbuotojų sąrašas 

VISĄ PARĄ BUDI:

Dispečerinė

(8 313) 53 305

Mob.tel. 8 612 70812

Vandenvalos įrenginių operatorius

Mob. tel. 8 615 65173

PERSONALAS

Pareigos

Vardas, pavardė

Telefono numeris

Elektroninis paštas

ADMINISTRACIJA

Direktorius

 Mindaugas Jaskelevičius

(8 313) 52 415 

 mindaugas.jaskelevicius@drusvand.lt

Direktoriaus pavaduotojas

Alvydas Valenta

(8 313) 52 916

a.valenta@drusvand.lt

Inžinierius

Rimas Valenta

(8 313) 53 306

rimas.valenta@drusvand.lt

Administratorė

Vilma Melvidienė

(8 313) 52 415

info@drusvand.lt

Vvr. finansininkė

Aldona Radiukevičienė

(8 313) 51 251

finansai@drusvand.lt

Buhalterė

Ona Gerasimavičienė

(8 313) 53 753

onute@drusvand.lt

Buhalteris  - ekonomistas

Kęstutis Tamulevičius

(8 313) 53 753

kestutis.tamulevicius@drusvand.lt

Buhalterė-kasininkė

Elvyra Volungevičienė

(8 313) 53 753

elvyra@drusvand.lt

Viešųjų pirkimų organizatorė

Eglė Urmanavičienė

(8 313) 51 248

egle.valentukeviciute@drusvand.lt

PADALINIŲ VADOVAI

Pardavimų tarnybos inžinierė

Birutė Bitinienė

(8 313)  51 130

birute@drusvand.lt

Vandentiekio ūkio inžinierius

Mindaugas Naujalis

(8 313)  51 248

mindaugas@drusvand.lt

Nuotekų ūkio inžinierius

Valdas Kernevičius

(8 313)  51 248

valdas.kernevicius@drusvand.lt

Inžinierius-technologas

Mindaugas Naujalis

(8 313)  51 743

mindaugas@drusvand.lt

Energetinio ūkio inžinierius

Povilas Sakalauskas

(8 313) 51 736

povilas.sakalauskas@drusvand.lt

Pagalbinio ūkio inžinierius

Valdas Kuleckas

(8 313) 51 322

valdas.kuleckas@drusvand.lt

Laboratorijos inžinierė

Vida Garbulienė

(8 313) 51 093

chemine@drusvand.lt

Paskutinį kartą redaguota: 2021-01-07 15:49